Sposoby na wzmocnienie wzwodu u 21-latka

mam 21 lat, moj wzwod jest niepokojacy, gdy sie podniece jest idealny, zas przed stosumkiem podczas dlugiej gry wstepnej on nieco maleje, nieraz nie jest w stanie do penetracji, jezeli juz go wprowadze, utrzymuje sie choc bywa ze slabnie, przy zmianie pozycji, wyjeciu go z pochwy slabnie do tego stopnia iz nie nadaje soe do wprowadzenia, potrzebuje dluzszej zabawy by wznowic stosunek. jak wzmocnic wzwod? domowe sposoby, cwiczenia, byc moze farmakologia?? jak wydluzyc stosunek(opoznic wytrysk)??

Dzień dobry.

Jak sam Pan podaje - przed stosunkiem ma Pan prawidłową erekcję, która dopiero w jego trakcie słabnie. Można wobec tego wykluczyć przyczyny natury biologicznej czy medycznej, a skupić się na stronie psycho- i seksuologicznej.
Sądząc z opisu, bardzo Pan przeżywa całą sytuację, można również przypuszczać, że nerwowa atmosfera utrzymuje się również podczas stosunku. Ta nerwowa atmosfera nie sprzyja absolutnie utrzymaniu prawidłowego wzwodu - wręcz przeciwnie - wpływa na jego osłabienie. Dodać również trzeba, że podczas długotrwałej gry wstępnej członek ma prawo "nieco zmaleć" - nie jest przecież z żelaza, o czym niektórzy zdają się zapominać.

Jest Pan młodym człowiekiem, rozpoczynającym dopiero życie seksualne, dlatego też sugerowałbym mniejsze skupienie na własnym członku, a większe na partnerce oraz samej intymnej sytuacji.

Pozdrawiam.

Zbyt długie preludium przed penetracją u osób mało doświadczonych nie jest dobrą opcją.
Stosunki powinny być tzw. androcentryczne, czyli uwzględniające możliwość osłabienia wzwodu, bądź zbyt szybkiego wytrysku. Dlatego należy (w uzgodnieniu z Parterką ) dązyć do penetracji, gdy tylko jest dostateczna lubrikacja, czyli wilgotność pochwy.
(a w przyszłości bedzie można prowadzić bardziej nastawione w kierunku Partnerki wspólżycie, czyli kontakty ginekocentryczne.)
Pozdrawiam. JW, Poznań.