Jakie są skuteczne sposoby na problemy ze wzwodem?

Witam , mam problem ze wzwodem , problemem jest to że penis jest nie do końca twardy podczas wzwodu , jest miękki ,nawet podczas masturbacji ,a zaczęło się to od stosunku z nową partnerką , podczas gry wstępnej był twardy i gotowy do działania ale jak miało dojść do stosunku , zestresowalem się przez partnerkę po czym ,penis natychmiastowo zaczął opadać i choć próbowałem kilka razy go postawić nie było to możliwe i już od 3 tygodni jest z tym problem , fakt że myślę o tym i jest to stresujące ,mam 27 lat i źle mi z tym jest co mogę w tym wypadku zrobić , brać jakieś tabletki itp. proszę o jakąś radę .

Witam, Problemy ze wzwodem mogą mieć różne podłoże. Najczęściej są związane z stresem, brakiem pewności. Czasami sa to inne powody. Dobrze skonsultować się z lekarzem. Porozmawiać. Może trzeba zrobić badania z krwi. Proponuje wpierw zadbać o "bezpieczną" atmosferę, miejsce. wino, etc. Jeżeli to nie pomoże to wspomóc się tabletkami na potencję. Pozdrawiam, w razie pytan na email