Jak wzmocnić wzwód penisa?

Witam prosze o informacje jak mozna wzmocnic wzwod penisa u 32 letniego mezczyzny .poranne wzwody normalnie wystepuje a wzwod czlonka trwa zbyt krotko czy tutaj przyczyna moga byc napiete miesnie w miednicy dziekuje

Witam,
Napięte mięśnie miednicy nie są powodem tego, że wzwód trwa zbyt krótko. Jeżeli ma Pan regularne poranne wzwody to jest większe prawdopodobieństwo, że ewentualne problemy są na tle psychicznym, szczególnie jeśli wzwód podczas mastrubacji trwa dłużej niż podczas stosunku. Ogólnymi sposobami na wzmocnienie wzwodu to przede wszystkim zadbanie o regularną aktywność fizyczną; unikać nałogów, a szczególnie nikotyny i alkoholu; zdrowe odżywianie. Odpowiednia ilość snu, ograniczanie stresów i przepracowania. Ogólnie dbanie o zdrowy styl życia. Bardzo ważne jest nastawienie i oczekiwania wobec seksu oraz odpowiednia komunikacja w związku. Jeśli problem będzie utrzymywał się w dłuższej perspektywie czasu warto udać się do seksuologa.
Pozdrawiam,
A.C