Przyjmowanie leku Falumax na problemy ze wzwodem

Witam. Byłem u seksuologa, ponieważ od września nie mam porannego wzwodu oraz wzwodu w ciągu dnia....;/ jednak podczas seksu z kobietą wszystko jest ok. lekarz zalecił mi dwumiesięczną kurację falumaxem i zdrowy tryb życia, ćwiczenia itd. Proszę o szczerą odpowiedź! Czy Falumax w żaden sposób mi nie zaszkodzi i czy pomoże mi odzyskać wzwód w ciągu dnia?? Zdrowo się odżywiam, nie palę , nie piję, gram w siatkówkę i biorę falumax. Proszę mi powiedzieć. Z góry dziękuję:)

Dzień dobry.

Skoro, jak Pan pisze, podczas seksu z kobietą wszystko jest OK., co jest naprawdę problemem?
Mówiąc krótko - do czego są Panu potrzebne poranne wzwody i wzwody w ciągu dnia?
Sugerowałbym mniej skupiać się na własnym penisie, a więcej uwagi poświęcić partnerce.

Pozdrawiam.