Problemy z osiągnięciem wzwodu u 22-latka

Mam 22 lata i nie moge osiągnąć erekcji bez stymulacji przez kobietę. Mam poranne wzwody,spontaniczne również,podczas masturbacji. Często zdarza się nawet,że mam ją jeszcze nim się rozbierzemy. Jednak gdy jesteśmy nago nie mogę osiągnąć wzwodu,ta sytuacja się powtarza,a ja ciągle się stresuje i zastanawiam czy tym razem się uda. Co robić?

Witaj
Z tego co pan napisał wynika ,że potrzebna jest kompleksowa diagnoza, najlepiej byłoby aby poszedł pan z partnerką do specjalisty seksuologa, na portalu nie można opisać wszystkiego , ani postawić szczegółowej diagnozy, tym bardziej, ze wizyta powinna być osobiście u specjalisty.Pozdrawiam

Jeśli sytuacja się powtarza, a Pan się ciągle stresuje, jak Pan pisze w poście, to jednak radziłbym skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa we Wrocławiu.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl