Niepełny wzwód u 19-latka

Witam! Mam 19 lat i od pewnego czasu rzadko udaje mi się mieć pełny wzwód, tryb życia prowadzę dość aktywnie, wysypiam się, czy to jest powód do niepokoju? Co mam z tym zrobić ?

Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u urologa oraz wykonanie podstawowych badań. Jeśli wszystko będzie w normie kolejnym krokiem może być wizyta u seksuologa w celu ustalenia przyczyn i podjęcia leczenia. Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Od jak dawna pojawia się problem? Jak było wcześniej? Czy zauważył Pan moment zmiany? Czy masturbuje się Pan? Jak przebiega/ przebiegała masturbacja? Czy współżyje Pan? Jaki jest Pana ogólny stan zdrowia? Czy pojawiają się spontaniczne wzwody, erekcje nocne i poranne? Konieczna jest dłuższa rozmowa z seksuologiem.

Pozdrawiam!