Problem z erekcją podczas prób uprawiania seksu

Kilka razy próbowałem uprawiać seks z dziewczyną, jednak nie udaje mi się to ponieważ opada i nie mogę... Co mam robic

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, od jak dawna pojawia się taki taki problem, jak często, czy wcześniej współżycie było udane itp. Istotne także, czy poza tymi próbami zbliżeń, ma Pan erekcje podczas masturbacji lub spontaniczne erekcje nocne i poranne.
Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!