Mały i miękki penis podczas stosunku

Od niedawna mam nowego partnera i zdecydowaliśmy się uprawiać seks. Głównym problemem jest to, że jego penis jest mały i bardzo miękki (przy wzwodzie) i nie dało się go wprowadzić do pochwy (że tak już kolokwialnie napiszę, "wyślizgiwał się" na boki). Próbowaliśmy chyba z 10 razy i niestety nic, ja straciłam ochotę... Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji, było to bardzo krępujące. O co chodzi? Głupio mi się go spytać, czy on tak już ma, czy coś jest po prostu nie tak...

Witam
Jeśli penis był miękki to nie było erekcji lub była ona niepełna. Czasem może się to zdarzyć choćby w sytuacjach stresowych. Rozumiem Pani obawę przed rozmową z partnerem, ale to może być jedyna droga do poznania problemu i próby rozwiązania. Jeśli nie będą Państwo potrafili poradzić sobie z tym sami to najlepszym wyjściem będzie wizyta u seksuologa.
pozdrawiam

Dzień dobry!

Są to zaburzenia erekcji - brak erekcji. Nawet stosunkowo niewielki członek u zdrowego mężczyzny z prawidłową erekcję jest twardy i jest możliwe wprowadzenie go do pochwy.
Brak erekcji może się zdarzać mężczyznom młodym, niedoświadczonym, dla których początki współżycia wiążą się ze stresem, napięciem emocjonalnym, obawami "czy się uda".
Im mężczyzna starszy (30+, 40+) zwiększa się także ryzyko, że zaburzenia erekcji są powodowane chorobowo (np. zaburzenia hormonalne, naczyniowe, urologiczne itp.)

Zachęcam do delikatnych rozmów z partnerem, wyczucia, jak on ocenia sytuację, jakie są jego odczucia w związku z Waszym seksem. Można też spokojnie kontynuować różnego rodzaju pieszczoty, seks oralny itp. - być może wywołają one erekcję, którą z czasem i kolejnymi próbami uda się utrzymać aż do pełnego stosunku.
Istotne, czy partner miewa erekcję w innych sytuacjach (np. podczas masturbacji, nocne i poranne, spontaniczne np. podczas tańca czy pocałunku itp.)

Pozdrawiam!

Witam,
najgorsza strategia to nie pytać. Efekt jest taki, że oboje się napinacie i "staracie", a to - przy jakichkolwiek kłopotach - jest zabójcze dla erekcji speszonego i zestresowanego mężczyzny. Po prostu porozmawiajcie o tym. Warto pójść wspólnie do seksuologa, który - być może zapisze lek na poprawę erekcji, co nawet przy małym penisie może być pomocne. Powodzenia!