Problemy ze wzwodem podczas pierwszego stosunku

Jestem z Chłopakiem już półtora roku i niedawno chcieliśmy mieć ten"pierwszy raz" lecz nie doszło do tego z paru powodów:mojemu Chłopakowi nie mógł stanąć przy mnie i musiał iść do łazienki gdy przyszedł nie zdążył włożyć penisa do pochwy bo już się skurczył.Martwi mnie też fakt, że nie potrafię Go podniecić na tyle żeby mu stanął.Chłopak jest załamany ja troszkę też.Miał nawet problem z założeniem prezerwatywy bo nie mógł wywołać wzwodu.Co mogę na to poradzić?

Wychodzenie do toalety to nienajlepsza opcja, zamiast tego wskazana stymulacja z Pani strony.
Ale ogólnie trzeba zachować spokój. Nic się nie stanie, jeśli "pierwszy raz" będzie faktem za kilka tygodni...
Warto sobie uświadomić, że seks to nie tylko penetracja, cała "bliskość" jest seksem.
I fizyczna i psychiczna.
Oczywiście w razie utrzymujących się problemów można skorzystać z pomocy seksuologa, ale zazwyczaj pary radzą sobie same...
Wiele par na trudne początki, nikt się tym nie chwali, ale tak jest...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

U młodych mężczyzn, którzy rozpoczynają dopiero życie seksualne, trudność z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji nie wynika z faktu, że nie są podnieceni. Zazwyczaj - wręcz przeciwnie. Podniecenie jest bardzo duże, a towarzyszące napięcie emocjonalne, stres, lęk, obawy o to, aby "dobrze wypaść" utrudniają utrzymanie erekcji. Zazwyczaj najlepszą receptą jest czas, cierpliwość, rosnące doświadczenie, spokój i akceptacja obojga partnerów.

Pozdrawiam!