Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji podczas pierwszego stosunku z dziewczyną

Witam! Mam problem z wytryskiem. Praktycznie co drugi dzień masturbowałem się przy pornografii. Dochodziłem bardzo szybko. Gdy zacząłem chodzić z dziewczyną uznaliśmy, że pora na pierwszy raz. Potrafiłem o niej fantazjować i masturbować się kilka razy dziennie. Lecz gdy doszło już do kontaktu płciowego nie pot. Wzwód zaczął maleć. Gdy tylko wróciłem i zacząłem myśleć o całym zajściu pełna erekcja. Co jest nie w porządku?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Dzień dobry!

Zazwyczaj takie problemy z erekcją podczas pierwszych prób stosunku związane są ze stresem sytuacyjnym i lękiem zadaniowym.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Problemy z inicjacją są częstym problemem. Zwykle pary sobie w końcy poradzą na zasadzie "prób i błędów", ale prościej i skuteczniej jest zgłosić się do lekarza seksuologa.
Pomoc jest przeważnie szybka i skuteczna.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy