Zaburzenia erekcji u 25-latka a odpowiednie działania

Od paru miesiecy mam problemy ze wzwodem. Bylem prawiczkiem do 25 roku zycia. Mniej wiecej rok temu poznalem kobiete mojego zycia i obecnie moja zone. Na poczatku wszystko bylo bardzo dobrze, wszystko funkcjonowalo jak nalezy az pewnej nocy kiedy penis odmowil posluszenstwa . Cos zostalo chyba w mojej glowie bo od tamtego feralnego dnia juz nic nie jest tak samo. Dodam ze z porannymi wzwodami jest wszystko ok i gdy sie masturbuje ale gdy dochodzi to zblizenia penis opada lub nie reaguje.

Niestety, po tak powierzchownym opisie problemu trudno go rozwiązać. Po pierwsze - a jest to jedyny konkret - przestań się masturbować, bo być może uwarunkowałeś się na taki sposób zaspokajania potrzeb seksualnych. Być może znaczenie ma siła, z jaką obejmujesz penis, być może wyobrażenia lub pornografia. "W głowie" na pewno coś zostało po takim przykrym przeżyciu; może za bardzo teraz się "starasz", żeby mieć erekcję, albo się boisz, że jej nie będzie. Namawiam na bardzo szybka wizytę u seksuologa, sam tego nie rozwiążesz.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa i postępować za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!