Zaburzenia erekcji podczas zbliżenia seksualnego a rozmiar członka

Mam 43 lata dwa lata temu zaspokoilem swoja zone palcami weszly mi cztery i jeszcze byl luz a ona jeczala jak nigdy od tego czasu popadlem w pranoje bo stwierdzilem ze mam za malego penisa moje wymiary to dl 16cm ob 12cm teraz zamiast podnieceni odczuwam lęk poce sie i wali mi serce nie spie po nocach caly czas mysle tylko o tym na poczatku zblizenia mam wzwod a potem mi opada stosunek moge tylko odbyc za pomoca tabletki chociaz juz wiem ze rozmiar nie jest zly to nie moge sie i tak podniecic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaburzenia erekcji mają podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u specjalisty seksuologa.