Zaburzenia erekcji podczas zbliżenia seksualnego

Witam, nasz problem pojawił się od lipca(czas kiedy zdecydowaliśmy sie na dziecko)mój maz ma problem ze wzwodem, za każdym razem kiedy ma dojsc do zblizenia do niego nie dochodzi, albo dochodzi i trwa to 5 minut. Wrzesien sobie odpuscilismy i problem pojawił sie w niedziele ta sama sytuacja co w lipciu i sierpniu....co robic??

Dzień dobry!

Jeśli zauważają Państwo taką zbieżność w czasie, że problem rozpoczął się wyraźnie od momentu podjęcia decyzji o staraniu się o dziecko, warto bliżej przyjrzeć się temu tematowi. Nie można jednak odrzucić również innych możliwości - np. stan zdrowia męża, inne ważne wydarzenia w jego życiu w ostatnim czasie, relacja między Wami itp. Zdecydowanie polecam konsultację u psychoterapeuty małżeńskiego.

Pozdrawiam!