Problemy z erekcją i długością stosunku

Witam Mam spory problem z ktorym nie moge sobie poradzic, mam 35lat i od 4msc partnerke kochamy sie bardzo mnie podnieca i praktycznie zawsze podczas pocałunków pieszczot itp dochodzi u mnie do pełnego wzwodu,Mój problem polega na tym ze ,gdy ma juz dojsc do zblizenia członek mi po prostu opada,partnerka musi mi pomagac ręką a gdy juz dojdzie do erekcji i zblizenia stosunek trwa bardzo krótko :(
35 LAT ponad rok temu

Witaj
Zdarzenie, jakie opisałeś może być wynikiem reakcji twego umysłu na sytuację kiedy musisz się sprawdzić i tego bardzo chcesz, a jeszcze do tego jesteś emocjonalnie bardzo mocno zaangażowany ( kochamy sie bardzo mnie podnieca i praktycznie zawsze podczas pocałunków pieszczot itp dochodzi u mnie do pełnego wzwodu), to może się tak stać , że twój członek tak zareaguję. Jeśli to występuje wiele razy ( a tak zrozumiałam z twego opisu sytuacji ), to powinieneś zgłosić się do seksuologa po poradę - osobiśćie lub z partnerką. Pozdrawiam