Zaburzenia erekcji podczas stosunku z dziewczyną

Witam . Mam pewien problem , a mianowicie nie dostaję erekcji przy dziewczynie ,gdy dochodzi do seksu . Podczas ,gdy leżymy itp. to penis dość często "staje" ,ale jak mamy się kochać to od razu opada . Co może być przyczyną ? Może to,że ona nie pomaga w tym,żebym dostał erekcji ? (Mam 20 lat )

Dzień dobry!

Jeśli ma Pan takie przypuszczenie, że brak erekcji może wiązać się z "brakiem pomocy" dziewczyny, zawsze może ją Pan o to poprosić w trakcie pieszczot. Jeśli uważa Pan, że mogłaby zrobić coś, co bardziej podnieciłoby Pana i pomogło uzyskać erekcję. Wspomina Pan jednak, że wcześniej, kiedy leżycie z partnerką, często ma Pan erekcję bez jej pomocy. Zazwyczaj przyczyną takich trudności u młodych par jest stres, obawa przed pierwszym stosunkiem i brak doświadczenia oraz technicznych umiejętności. Proszę nie zniechęcać się i z przyjemnością oddawać pieszczotom. Najprawdopodobniej z czasem dojdzie do udanego stosunku.

Pozdrawiam!