Brak reakcji u 16-letniej dziewczyny podczas pieszczot

Witam ! Mam 18 lat. Od 4 miesiecy jestem w związku z dziewczyną w wieku 16 lat , która jest dziewicą. Zdecydowalismy się na umilanie sobie spotkań pieszczotami ja jej robie dobrze palcem , językiem itd i mój problem polega na tym , ze dziewczyna podczas tych pieszczot w ogóle na nie nie reaguje , 0 reakcji , leży jak kłoda nic więcej , czy jest to spodwodowane moją winą , że robie to zle czy w czym może leżeć problem ? Dodam , że bardzo mi zależy żeby jej sprawić przyjemność tymi pieszczotami

Dzień dobry.

Przyczyną problemu może być po prostu brak gotowości dziewczyny do opisywanych przez Pana praktyk. Ma w końcu dopiero 16 lat, a Pan, zamiast skupić się na budowaniu relacji, byciu razem, dzieleniu się zainteresowaniami czy rozmowach, oddaje się technikom seksualnym.
Wydaje się, że najprościej porozmawiać z partnerką i zapytać, co się dzieje. Z całą pewnością robi Pan za duże kroki.

Pozdrawiam.

Witam, z bardzo młodą, niedoświadczoną dziewczyną należy postępować bardzo delikatnie, z wyczuciem i nieśpiesznie. Większość kobiet potrzebuje też romantycznej, czy chociaż uczuciowej otoczki podczas współżycia.Rozmowa, ciepłe słowa, czuły flirt, głaskanie, przytulanie, pocałunki powinny poprzedzać każdą formę współżycia i trwać na tyle długo, aby partnerka poczuła się podniecona lub podekscytowana. zanim zejdzie Pan " niżej" w eksploracji ciała swojej dziewczyny proszę poprosić ją o "oddanie: tego samego Panu. Niech i ona odpowie czułym słowem, gestem, przytuli Pana. $ miesiące to bardzo krótko na pełny rozwój wydarzeń w sytuacji gdy dziewczyna ma 16 lat. proszę dać jej trochę czasu. Pozdrawiam