Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Erekcja podczas zbliżenia

Od gimnazjum zacząłem się masturbować robiłem to codziennie. Ostatnio zaprzestałem tych praktyk definitywnie. Problem tkwi w tym że mając dziewczynę od 5 lat podczas pieszczot i zwykłych zbliżeń dochodzi u mnie do erekcji mimo że nie uprawiamy seku i nie planujemy tego aż do ślubu. Zaznaczę że to bardzo atrakcyjna dziewczyna która bardzo mnie podnieca i podczas zbliżeń wzrasta u mnie napięcie seksualne. Jak temu zaradzić, czego jest to wynikiem, czy obejdzie się bez wizyty u lekarza?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Proszę doprecyzować na czym według Pana polega Pański problem, co Pana niepokoi?
Czy chodzi o wzwód (erekcję) czy wytrysk?
Na czy polegają "zbliżenia"?
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry!

Fakt, że ma Pan erekcję (wzwód) podczas pocałunków i pieszczot z dziewczyną jest całkowicie naturalne i prawidłowe. Świadczy o Pana dobrym zdrowiu. Nie wynika z wcześniejszej masturbacji.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy