Brak wzwodu podczas pieszczot

Mam 23 lata. Witam. Mam od niedawna problem z wzwodem. Podczas pieszczot denerwuje się, że mi nie ustanie mimo, że moja dziewczyna bardzo mnie podnieca. Wyszła niemiła sytuacja taka, że nie ustał mi, wtedy zaczęła na mnie krzyczeć. Raz, drugi była kłótnia i zostało mi to teraz się denerwuje, że będzie tak ciągle. Pomóżcie mi co mam robić? Tak dłużej być nie może.

Witam!

Pana problem związany jest ze sferą psychiczną. Lęk i presja, jaką wywiera dziewczyna powodują, że nie jest Pan w stanie utrzymać wzwodu. Informacje na temat podniecenia oraz wzwodu powstają w mózgu. Kiedy przeżywa Pan tak trudne emocje, jak lęk, ten proces może być zaburzony lub zablokowany. Zachęcam do wizyty u psychologa lub seksuologa. Warto popracować nad Pana wewnętrznymi trudnościami. Sądzę także, że dziewczyna mogłaby uczestniczyć w jednym ze spotkań razem z Panem. Zaburzenia erekcji nie powinny być przyczyną kłótni, gdyż to pogłębia Pana problemy. Poprawa relacji z partnerką oraz zrozumienie przez nią przyczyn zaburzeń erekcji, które u Pana wystąpiły, mogą wpłynąć na Pana samopoczucie i poprawę sprawności seksualnej.

Pozdrawiam