Przedwczesny wytrysk i zaburzenia erekcji - co mam zrobić?

Witam. Mam 20 lat i od paru miesięcy mam problem z zaburzeniami erekcji. Od pewnego czasu mam dziewczynę i jest to moja pierwsza dziewczyna. Nie jestem zbyt doświadczony, bo mam za sobą dwa stosunki właśnie z nią, ale nie były one takie jak powinny i nie zawsze kiedy tego chcę. Dodatkowo mam problem z przedwczesnym wytryskiem tzn. mój penis jest bardzo wrażliwy na jej dotyk, ale tylko wtedy, gdy jestem z nią. Wystarczy, ze ona weźmie go do reki albo ust lub po włożeniu do pochwy i kilka ruchów a czasami nawet jeden i już dochodzi do wytrysku. Dodam, że jestem bardzo nerwowy i często się stresuję.

Witam!

W młodym wieku problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem zwykle mają podłoże psychiczne. Pisze Pan, że jest nerwowy i często się stresuje. To może wpływać na Pana życie seksualne. Szczególnie, że nie ma Pan wielu doświadczeń w tej sferze. Możliwe, że problemy powstają na skutek wewnętrznej presji, by jak najlepiej wypaść w oczach partnerki oraz lęk przed nieudaną próbą kontaktu seksualnego. Warto porozmawiać o tym z dziewczyną. Może to pozwolić zmniejszyć lęk i pomóc Panu poprawie sprawności seksualnej. Jeśli problem zaburzeń erekcji będzie się utrzymywał i zauważy Pan, że nie występują u Pana spontaniczne wzwody (np. poranne), to należy zgłosić się do specjalisty - urologa lub seksuologa.

Pozdrawiam