Problemy z przedwczesnym wytryskiem - jak przedłużyć stosunek?

Witam! Mam 17 lat od przeszło pół roku jestem ze swoją dziewczyną. Od 2 miesięcy ze sobą współżyjemy. No i tutaj problemy. Był to mój pierwszy raz z nią. Ona już miała jednego partnera, z którym straciła dziewictwo. Natomiast ona jest moją pierwszą. Otóż problem jest taki, że nie mam problemu, aby penis stawał lub coś, gdy nawet kobieta pieści mnie ręką dotyka nie sprawia mi to najmniejszego problemu. Problem leży w tym, że za szybko dochodzę. Na samym początku było to parę minut i doszedłem, potem zdarzały się sytuacje, w których uprawialiśmy seks około godziny było to parę razy lecz teraz można powiedzieć, że z długiego seksu nici. Gdy zaczynamy grę wstępną jest wszystko okej, penis staje bez żadnych problemów, natomiast problemy dochodzą, gdy zaczynam w nią wchodzić. Gdy dochodzi do penetracji to 2 lub 3 moje ruchy do tego parę ruchów partnerki i dochodzi do wytrysku. Jest to bardzo szybkie, gdyż nie było z tym problemów na samym początku. Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Witam!

Przedwczesny wytrysk jest charakterystyczny dla młodych mężczyzn. Zwykle związany jest z niewielką ilością doświadczeń seksualnych i silną reakcją nawet na subtelne bodźce seksualne. Warto, żebyś porozmawiał o tym ze swoją partnerką. Stres i lęk, jaki możesz odczuwać przy kolejnych próbach może przyspieszać wytrysk. Presja, jaką sam sobie stwarzasz, chcąc wypaść jak najlepiej w oczach partnerki może powodować zwiększanie się problemu. Rozmowa z nią może pozwolić Ci znaleźć w niej oparcie, dzięki czemu stres się zmniejszy i razem będziecie mogli pracować nad tym problemem. Z czasem problem przedwczesnego wytrysku powinien sam się rozwiązać. Możesz starać sie także poznawać własne ciało i uczyć się je kontrolować poprzez masturbację oraz trening mięśni Kegla (wstrzymuj strumień moczu podczas oddawania go). Jeśli mimo starań nie zauważysz poprawy sytuacji, skonsultuj się z seksuologiem.

Pozdrawiam