Przedwczesny wytrysk podczas pierwszych stosunków

Moim problemem jest przedwczesny wytrysk. Stosunek trwa bardzo krótko ponieważ do wytrysku dochodzi juz po kilku ruchach w pochwie. Są to moje pierwsze stosunki z partnerką. Mam 21 lat. Chciałbym wiedzieć co robić aby wydłużyć czas stosunku. Przy drugim stosunku tej samej nocy również dochodziło do przedwczesnego wytrysku. Jest to bardzo frustrujące ponieważ nie potrafie zadowolić partnerki i boje sie że z tego powodu zostawi mnie ona, chociaz narazie pozostaje cierpliwa. Prosze o rade

Dzień dobry!

Podobna sytuacja w początkach współżycia może być całkowicie naturalna i prawidłowa. Zazwyczaj czas trwania stosunku i kontrola nad momentem wytrysku zmienia się z czasem, rosnącym doświadczeniem, regularnym współżyciem i pozytywnym nastawieniem (przyczyną wytrysku przedwczesnego bardzo często jest stres, lęk, krytyczna samoocena i zadaniowe podejście do seksu).
Jeśli tak się nie dzieje, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem i podjąć terapię.

Pozdrawiam!

Mgr Justyna PiÄtkowska

Jest dokładnie jak napisała Pani mgr Piątkowska. Jeżeli nie będzie poprawy to kierunkami są seksuolog ale także urolog w celu oceny w kierunku przyczyn medycznych.