Czemu po 4-minutowym stosunku dochodzi do wytrysku?

dzien dobry mam takie pytanie mam 21 llat i chcialbym wiedziec czemu po 4 minutowym stosunku dochodze do wytrysku ?

Dzień dobry.

Stosunek seksualny służy m.in. temu, aby dojść do wytrysku, czyli osiągnąć orgazm. Z tego też powodu do niego Pan dochodzi.
Jeżeli natomiast Pańskie pytanie dotyczy czasu trwania stosunku, który, jak rozumiem, jest według Pana zbyt krótki, spieszę donieść, że stosunek trwający cztery minuty mieści się w granicach normy. Wraz z wiekiem i nabieraniem doświadczenia w sprawach seksu oraz przy względnie cyklicznym odbywaniu stosunków czas ich trwania może ulec wydłużeniu. Z pewnością jednak nie należy denerwować się i stresować, bo czynniki te powodować mogą z kolei przedwczesny wytrysk.

Pozdrawiam i powodzenia.

Dzień dobry!

Czas trwania stosunku ok. 4 minut mieści się w normie i nie świadczy o wytrysku przedwczesnym. Zazwyczaj czas trwania stosunku i kontrola nad momentem wytrysku rośnie z czasem, wiekiem, rosnącym doświadczeniem seksualnym, stażem związku oraz regularnym współżyciem.

Pozdrawiam!