Krótki czas stosunków u 27-latka

Witam. Mam 27 lat od kilku miesiecy mam stala partnerke.. Mam problem ze stosunkiem,zwykle stosunek trwa 5-6min, czuje zbyt mocne podniecenie mojej partnerki i nie wytrzymuje,dochodze zbyt szybko. Przez to ona jest nie zadowolona,a ja czuje sie podle i jestem strasznie upokorzony,ze nie moge dac jej orgazmu,kilka razy udalo mi sie,ze doszla szybciej niz ja i to bylo wspaniale.. w drodze desperacji zaczelem zazywac tabletki orgasm control jem juz 2 opakowanie,ale zbyt duzych rezulatow nie widac.

Dzień dobry!

Istnieją naturalne sposoby opóźniania wytrysku i nauki kontroli nad wytryskiem, które można praktykować samodzielnie lub razem z partnerką. Na naszym portalu znajdują się artykuły zbierające informacje na ten temat. Kilkakrotnie opisywałam je również w swoich poprzednich odpowiedziach dot. wytrysku przedwczesnego. Dodatkowo czas wytrysku generalnie najczęściej wydłuża się nieco wraz z rosnącym doświadczeniem i stażem związku. Jeśli jednak czuje Pan, że problem nie mija, nie słabnie samoistnie, Pana stres rośnie i pojawiają się z tego powodu problemy w relacji, proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Istnieją środki farmakologiczne skutecznie leczące wczesny wytrysk (choć czas stosunku 5-6 minut mieści się w normie i nie spełnia kryteriów czasowych diagnozy wytrysku przedwczesnego). Środki ogólnodostępne bez recepty nie mają skuteczności.

Pozdrawiam!