Przedwczesny wytrysk i wydzielanie się płynu preejakulacyjnego

Witam, Mam 36 lat i od roku mam stala partnerke, ktora bardzo kocham. Nie pije , nie pale, prowadze spokojne bezstresowe zycie. Przed partnerka dlugo bylem samotny.Moim problemem jest przedwczesny wytrysk, stosunek trwa ok 7 minut i w jego trakcie stosujemy z partnerka metode stop+start. Bez stosowania takiej metody stosunek trwa ok 2 minut. Ponadto w trakcie stosunku a takze przed w momencie podniecenia wydziela sie plyn preejakulacyjny, co uwazam ze w moim wieku nie jest zjawiskiem normalnym.

Dzień dobry!

Czas trwania stosunku ok. 7 minut jest naturalny i powszechny dla wielu par i nie świadczy o wytrysku przedwczesnym. Zachęcam jednak do wizyty u lekarza lub psychologa, aby zastanowić się, czy np. dodatkową trudnością nie jest zbyt rzadkie współżycie, stres, obawy, napięcia podczas zbliżeń lub nazbyt zadaniowe podejście do zbliżeń i kontrolowania wytrysku.
Wydzielanie się preejakulatu dotyczy mężczyzn w każdym wieku.

Pozdrawiam!