Przedwczesny wytrysk podczas stosunków i masturbacja u 21-latka

Witam, moje pytanie odnosi sie do dosc wczesnych wytryskow w czasie stosunku. Mam 21 lat i od kilku lat masturbuje sie. Nie jakos przesadnie, czasami jest to raz na dzien, czasami i raz na kilka dni. Rozpoczalem niedawno wspolzycie seksualne z partnerka i niestety "koncze" dosyc szybko, czasami jest to minuta lub dwie. Nie umiem kontrolowac podniecenia. Raz mi sie udalo dluzej, gdy wykonywalem bardzo powolne i spokojne ruchy. Co zrobic by wydluzyc stosunek?

Witam Pana,

U większości mężczyzn w początkach aktywności seksualnej kontrola nad wytryskiem jest słabsza, a nabywają jej dopiero z wiekiem i w ramach zdobywania kolejnych doświadczeń seksualnych. Stosunek któy trwa ponad jednąminutę nie spełnia aktualnych kryteriów wytrysku przedwczesnego, zatem proszę nie myśleć o swojej aktywności seksualnej jako o stanie patologicznym. Co można zrobić?- Im częstsza aktywnosć seksualna tym stosunek seksualny trwa dłużej, gdyż podniecenie seksualne ulega rozładowaniu. W momencie kulminacji podniecenia podczas stosunku warto zwolnić ruchy frykcyjne lub ich zaprzestać skupiając się na pieszczotach partnerki (innych niż aktywność genitalna, co jak Pan zauważył pomaga. Prosze też poczytać o technice start-stop.

Pozdrawiam!