Problem z przedwczesnym wytryskiem u 30-latka

Dziendobry mam problem z przedwczesnym wytryskiem proszę o pomoc co bym mógł zrobić żeby mój stosunek był długi i jakich leków mógł bym używać

Witam Pana,

Wytrysk przedwczesny można leczyć odpowiednimi technikami behawioralnymi lub farmakoterapią. Wszystko zależy od częstotliwości planowanego współzycia oraz nasilenia problemu. Wytrysk przedwczesny rozpoznaje się jesli stosunek trwa krócej niż jedną minutę. Czy jest Pan pewny, że ten problem Pana dotyczyProsze odszukać w odpowiednich materiałach informacyjnych wyjaśnień dotyczacych techniki start-stop w terapii wytrysku przedwczesnego. Jeśli technika ta nie będzie skuteczna, wtedy warto zgłosić się do seksuologa, który zaproponuje odpowiednie leczenie farmakologiczne. Wszystkie (skuteczne) leki stosowane w terapii wytrysku przedwczesnego są dostępne jedynie "na receptę".

Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Leki stosowane w terapii wytrysku przedwczesnego dostępne są jedynie na receptę i przepisywane indywidualnie przez lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam,
Zachęcam do osobistego kontaktu z lekarzem seksuologiem, który będzie mógł odpowiedzieć na Pana wątpliwości.
Pozdrawiam,
Agnieszka Balicka