Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z przedwczesnym wytryskiem u 30-latka

Dziendobry mam problem z przedwczesnym wytryskiem proszę o pomoc co bym mógł zrobić żeby mój stosunek był długi i jakich leków mógł bym używać
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Parady Równości - święta społeczności LGBT

Witam Pana,

Wytrysk przedwczesny można leczyć odpowiednimi technikami behawioralnymi lub farmakoterapią. Wszystko zależy od częstotliwości planowanego współzycia oraz nasilenia problemu. Wytrysk przedwczesny rozpoznaje się jesli stosunek trwa krócej niż jedną minutę. Czy jest Pan pewny, że ten problem Pana dotyczyProsze odszukać w odpowiednich materiałach informacyjnych wyjaśnień dotyczacych techniki start-stop w terapii wytrysku przedwczesnego. Jeśli technika ta nie będzie skuteczna, wtedy warto zgłosić się do seksuologa, który zaproponuje odpowiednie leczenie farmakologiczne. Wszystkie (skuteczne) leki stosowane w terapii wytrysku przedwczesnego są dostępne jedynie "na receptę".

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
0

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Leki stosowane w terapii wytrysku przedwczesnego dostępne są jedynie na receptę i przepisywane indywidualnie przez lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witam,
Zachęcam do osobistego kontaktu z lekarzem seksuologiem, który będzie mógł odpowiedzieć na Pana wątpliwości.
Pozdrawiam,
Agnieszka Balicka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy