Jak przedłużyć czas stosunku?

jestem chłopakiem mam 20lat i duży problem w sprawach intymnych - szybko dochodzę ;/ jak przedłużyć czas stosunku, czy Viagra jest skuteczna ? i czy można ją stosować ?

Dzień dobry!

Viagra jest lekiem, który stosuje się przy zaburzeniach erekcji (brak lub utracanie wzwodu). Wytrysk przedwczesny także można leczyć farmakologicznie, postępowanie i środki są jednak inne.
Proszę osobiście zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.
Zachęcam również do lektury licznych artykułów dot. wytrysku przedwczesnego.

Pozdrawiam!