Uczucie bólu podczas stosunku u mężczyzny

Witam mam 18 lat i martwi mnie to ze gdy się masturbuje to dochodzę nawet w 1 min tak samo jest gdy uprawiam seks.Jest to dla mnie bardzo przykra sprawa dodam jeszcze że jak dojdę to drugi raz jest mi ciężko osiągnąć zwód.Martwi mnie też to że jak osiągnę orgazm to np dalszy seks lub masturbacja musi chwile poczekać gdyż czuje nie za mocny ból.Bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry!

Jest to tzw. okres refrakcji. Każdy mężczyzna po osiągnięciu orgazmu i wytrysku przez jakiś czas nie jest zdolny do kolejnego wzwodu ani kontynuowania stosunku, a dalsza stymulacja bezpośrednio po orgazmie może być bolesna, nieprzyjemna. Czas takiego "odpoczynku" jest indywidualny dla każdego mężczyzny i zależy od wielu czynników.
Wielokrotne, nieprzerywane stosunki w filmach pornograficznych są efektem montażu i nie pokazują prawdy o ludzkiej fizjologii.

Zachęcam jednocześnie do lektury licznych artykułów na portalu dotyczących metod nauki kontrolowania momentu wytrysku i przedłużania czasu stosunku/ masturbacji. Tzw. wytrysk przedwczesny dotyczy wielu mężczyzn młodych, którzy rozpoczynają dopiero życie seksualne i nie współżyją regularnie. Z czasem i rosnącym doświadczeniem czas trwania stosunku powinien jednak ulegać przedłużeniu. Jeśli tak się nie stanie, polecam wizytę u seksuologa. Wytrysk przedwczesny można leczyć m.in. farmakologicznie, a także na drodze psychoterapii połączonej z metodami treningowymi.

Pozdrawiam!