Co zrobić, aby prezdłużyć stosunek?

Mam 28 lat i mój stosunek z dziewczyną nie trwa dłużej niż minutę. Czy to jest normalne, co zrobić, żeby mieć dłuższy stocunek?
28 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Jeżeli chcesz wydłużyć czas trwania stosunku, możesz wykorzystywać techniki takie jak wyjęcie członka z pochwy czy spowalnianie ruchów. Gdy nie będą skuteczne - warto skorzystać z pomocy seksuologa. Aby wydłuzyć czas od wprowadzenia członka do pochwy do momentu osiągnięcia przez mężczyznę orgazmu, stosuje się farmakoterapię oraz metody treningowe. Zachęcam też do przeczytania artykułu na temat wytrysku przedwczesnego.