Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy będę musiał stosować te metody przed każdym stosunkiem przez parę kolejnych lat?

Dzień dobry, zmagam się z problemem przedwczesnego wytrysku. Byłem na wizycie u lekarza seksuologa, poza wizytą u urologa w celu sprawdzenia okolic wędzidełka, lekarz zalecił mi zastosowanie żelu 2% Lidokaina przed samym stosunkiem oraz Lupulinę lub Valused, czyli tabletki uspokajające na godzinę przed stosunkiem. Jeśli to by nie pomogło zalecił brać tabletki Priligy. Czy będę musiał stosować te metody przed każdym stosunkiem przez parę kolejnych lat czy mają one jakiś skutek długofalowy?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Leki stosowane przy wytrysku przedwczesnym po jakimś czasie stopniowo odstawia się i często efekt wydłużenia czasu trwania stosunku utrzymuje się. Wiele zależy od przyczyn i mechanizmów wytrysku przedwczesnego, które u każdego mężczyzny mogą być nieco inne.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Niestety środki te działają tylko e czasie ich używania. Aby osiągnąć stały efekt, konieczne jest wdrożenie metod treningowych - proszę zwrócić się o poradę do psychologa-seksuologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy