Czy istnieje jakaś metoda na przedłużenie stosunku?

Witam. Mam taki problem że podczas stosunku z moja dziewczyna bardzo szybko ale to szybko dochodzę. Najpierw bardzo się podniecę i szybko dochodzę gdzieś ok 2 minuty. Dodam że po alkocholu mogę bardzo długo nawet ok pol godziny lub dłużej. Czy jest jakaś metoda która bez spożywania alkocholu pozwoli nam na dłuzszą zabawę?

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny (jeśli taką diagnozę postawi lekarz) leczy się farmakologicznie. Inne metody to np. stosowanie prezerwatyw, prezerwatyw opóźniających wytrysk, ćwiczeń relaksacyjnych, metod treningowych (podczas masturbacji lub stosunku) opartych o naukę rozpoznawania zbliżającego się momentu wytrysku, trening mięśni kegla itp. Przede wszystkim zaś regularne współżycie. Skuteczność tych sposobów jest różna u różnych mężczyzn. W razie braku poprawy należy zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Jedynym wyjściem jest leczenie.
Stosowanie alkoholu dla wydłużenia kontaktu może doprowadzić do następnych problemów seksualnych...
Regularne inicjowanie bliskości seksualnej pod wpływem alkoholu nie jest też zwykle dobrze odbierane przez stałą Partnerkę.
Na tym Portalu jest dużo informacji o problemie, zachęcam do uważnej lektury.
Proponuję wizytę u lekarza seksuologa. Pozdrawiam. JW, Poznań.