Sposoby na przedłużenie stosunku u 22-latka

Witam. Mam problem - podczas uprawiania seksu z partnerką wystarczy kilka ruchów i jest po. Mam 22 lata, co mogę zrobić by przedłużyc stosunek? jakieś suplementy? bo nie sądzę, by coś innego pomogło... Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych w Internecie czy drogeriach jest bezzasadne. Wytrysk przedwczesny, jeśli taką diagnozę postawi lekarz seksuolog, leczy się farmakologicznie, leki dostępne są na receptę. Istnieją również liczne metody treningowe, które stosowane regularnie mogą przynosić istotną poprawę umiejętności kontroli momentu wytrysku. Zachęcam do lektury artykułów dostępnych na portalu. Proszę jednak pamiętać, że stosunkowo krótki czas trwania zbliżenia i niewielka kontrola nad momentem wytrysku są niejako naturalne dla mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero współżycie, współżyjących nieregularnie. Często problem samoistnie ustępuje wraz z mijającym czasem, rosnącym doświadczeniem, regularnym współżyciem i rosnącą wiedzą. Zachęcam jednak do osobistej konsultacji z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!