Szybkie dochodzenie do erekcji

sszybko dochodze nie wiem o od czego to zależy? proszę o pomoc

Dzień dobry!

Erekcja jest to wzwód członka. Prawdopodobnie ma ma Pan na myśli ejakulację.
Wczesny wytrysk i stosunkowo mała kontrola nad momentem wytrysku jest niejako naturalna w niektórych sytuacjach - np. u mężczyzn młodych, rozpoczynających życie seksualne lub współżyjących nieregularnie.
W innej sytuacji, jeśli wytrysk przedwczesny pojawia się podczas większości stosunków przy regularnym współżyciu od dłuższego czasu - należy zgłosić się do lekarza seksuologa. Jest możliwe leczenie.

Pozdrawiam!