Co zrobić w przypadku zbyt szybkiego wytrysku?

Witam mam 24 lat i mam problem z zbyt szybkim wytryskiem, nie uprawiałem zbyt dużo seksu w swoim życiu moja partnerka jest tym znudzona bo nie mogę przeprowadzić dłuższej gry wstępnej gdyż potrafię już wtedy mieć wytrysk, podczas stosunku to jakieś 2 3 minuty max, mógłbym prosić o radę co mógłbym zastosować żeby mój stosunek mógł trwać dłużej? Z góry dziękuję za pomoc

Dzień dobry!

W niektórych sytuacjach stosunkowo krótki czas trwania współżycia i niewielka kontrola nad momentem wytrysku są naturalne i powszechne. Dzieje się tak np. u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero współżycie seksualne, współżyjących rzadko, nieregularnie. W takiej sytuacji nie rozpoznaje się wytrysku przedwczesnego. Czas trwania stosunku zazwyczaj samoistnie wydłuża się z czasem, rosnącym doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem.
Gdyby tak się nie stało, wytrysk przedwczesny leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!