Czy istnieją metody leczenia PSSD?

Czy są na ten moment jakieś opracowane metody leczenia PSSD (Post SSRI sexual dysfunction). I co robić w przypadku kiedy ma się takie objawy? Leki odstawione już 6 miesięcy temu przez psychiatra. Escitalopram. Dodam że viagra i cialis nie wchodzą w grę jeżeli chodzi o leczenie.

Dzień dobry,

zespół zaburzeń seksualnych związanych z długotrwałym przyjmowaniem leków psychotropowych jest skomplikowanym problemem do leczenia. Jednak współczesna seksuologia coraz lepiej radzi sobie z tym problemem. Podstawą są treningi seksuologiczne, a uzupełniająco stosuje się leki.

Polecam umówienie się do seksuologa.