Co robić gdy partner ogląda pornografię?

Witam.Jestem z partnerem od 2 lat mamy udane życie sexualne.Martwi mnie,że partner oglada codziennie porno często jak wychodzę do pracy mimo np że 2 godz wcześniej był sex oralny i wieczorem był stosunek. Gdy chce porozmawiać wypiera się i krzyczy że jestem nienormalna.Pytalam czy mu czegoś brakuje odp,że nie. Są to treści analne trójkąty z młodymi dziewczynami kategoria np nastolatki anal albo teens(dojrzewajace)nie wiem co mam robic mam 38 lat straciłam poczucie własnej wartości.
KOBIETA, 38 LAT 11 miesięcy temu

Jeśli rozmowy kończą się kłótniami lub wypieraniem problemu, może to wskazywać na potrzebę głębszej refleksji nad tym, co się dzieje. W takim przypadku pomocna może być terapia dla par lub indywidualna, gdzie można bezpiecznie i z pomocą profesjonalisty omówić te trudne kwestie. Specjalista może pomóc zrozumieć, czy oglądanie pornografii jest uzależnieniem, sposobem na radzenie sobie z problemami, czy też czymś innym.Pani uczucia i potrzeby są bardzo ważne, i ma Pani prawo do pełnego zrozumienia oraz otwartej komunikacji w związku. Jeśli Pani poczucie własnej wartości zostało naruszone, warto też rozważyć pracę nad jego odbudową, być może z pomocą terapeuty, aby wzmocnić siebie i swoje granice w tej relacji.