Co myśleć o mężu, który ogląda gejowska pornografie?

Witam.Jestem w zwiazku malzenskim od 13 lat.W łóżku zawsze bylo nam przecietnie,zazwyczaj inicjatywa wychodzila ode mnie. Maz nigdy mnie nie przytula,obejmuje,bardzo rzadkoo caluje.Ostatnio dowiedzialam sie ,ze systematycznie oglada gejowska pornografię.Nie wiem co o tym myslec.Prosze o rade.

Witam,

Jedyną prawdziwą odpowiedź może uzyskać Pani od męża, z którym należy szczerze porozmawiać. Nie pisze Pani skąd dowiedziała się Pani "o systematycznym" oglądaniu tego typu pornografii, a to jest ważne - czy od niego samego? czy w inny sposób?
Warto zapytać męża o jego preferencje seksualne, cel oglądania czyli krótko po co i dlaczego?
Tylko on zna odpowiedź, inni mogą stawiać różne hipotezy, które mogą po prostu być nietrafne czy rzucać podejrzenia. Wszystkie wątpliwości należy rozwikłać z mężem osobiście. Możliwe, że będzie konieczny jakiś rodzaj terapii dla Pani męża lub dla Państwa jako małżonków, jednak są to tylko przypuszczenia. Powodów oglądania pornografii tego typu może być wiele.
Zachęcam do szczerej rozmowy na spokojnie.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za podzielenie się swoimi wątpliwościami, dotyczącymi jakości Pani relacji z Mężem.

Zaprezentowany przez Panią wątek jest tematem wielowątkowym, wymagającym Pani uwagi.

Napisała Pani, że jesteście Państwo w trzynastoletnim związku małżeńskim i: >>W łóżku zawsze bylo nam przecietnie,zazwyczaj inicjatywa wychodzila ode mnie. Maz nigdy mnie nie przytula,obejmuje,bardzo rzadkoo caluje...<<

Zastanawiam się, czy rozmawiała Pani otwarcie ze swoim Mężem, na temat swoich potrzeb, wątpliwości, obaw?
Napisała Pani, że: >>Ostatnio dowiedzialam sie ,ze systematycznie oglada gejowska pornografię<< Czy od Męża?

Być może Pani Małżonek nie był świadomy, Czego i jak Pani potrzebuje?
I w druga stronę..., być może Czegoś brakuje Pani Mężowi w Waszej relacji?

Relacja partnerska/małżeńska jest relacją wymagającą nieustannej pracy oraz otwartości na potrzeby/pragnienia Partnera oraz wzajemnego odpowiadania na te potrzeby...

Podsumowując, zachęcałabym Panią do szczerej, otwartej i nie oceniającej rozmowy z Mężem, na temat niepokojącego Panią wątku
oraz rozmowy, Co i Jak ewentualnie moglibyście państwo poprawić
w ewentualnie dalszej relacji małżeńskiej.

Dopuszczam przydatność rozmowy Pani z Psychologiem, by mogła Pani z dystansu, przyjrzeć się Państwa relacji - gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co teraz jest dla Pani tak ważne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605