Jak leczyć to uzależnienie od pornografii?

Dzień dobry! Jestem uzależniony od pornografii, chciałbym się zapytać czy jest szansa wyjście z tego uzależnienia i odzyskanie zdrowia erekcyjnego z prawdziwą kobieta? Dodam że mam 26 lat a porno oglądam od 14 roku zycia
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry. Bardzo trudno samemu poradzić sobie z uzależnieniem.

Jest Pan z Trójmiasta, proponuję więc rozważyć kontakt z P.Justyną Piątkowską z Gdyni.

Jest Ona aktywnie obecna na tym Portalu.

Sądzę, że albo pomoże Panu albo skieruje do właściwego Specjalisty.

Pozdrawiam. JW :-)