Nieokazywanie uczuć przez męża

Witam, Jestem 18 lat z moim mężem i on nie kazuje mi wogule uczuć tzn nie przytula mnie nie obejmuje nie całuje sex to ja z nim uprawiam a nie on ze mna jak ja się do niego nie przytulę to on nie musi poprostu nic nie musi ciekawa czsami jestem jak zachowywałby sie w stosunku do innej kobiety czy tak samo jak w stosunku do mnie.Ale oglada filmy porno czyli ma ochotę na sex ????

Dzień dobry!

Tak, oglądanie filmów pornograficznych świadczy o potrzebach seksualnych, które ma większość zdrowych, dorosłych ludzi. Rozumiem jednak, że potrzeby seksualne męża mogą być zaspokajane także w Waszym związku, ponieważ współżyjecie Państwo.

Z różnych powodów więź między małżonkami może słabnąć, namiętność gaśnie, zaniedbywana, zapomniana intymność oddala od siebie.

Zachęcam do wspólnej konsultacji u terapeuty małżeńskiego.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Wydaje się, że opisany przez Panią stan rzeczy kwalifikowałby się do terapii partnerskiej, o ile Pani mąż byłby nią zainteresowany. Na początek jednak namawiałbym do rozmowy z nim i przekazaniu mu tych spostrzeżeń, które opisała Pani w poście. Wygląda na to, że po latach bycia razem pojawiły się jakieś zakłócenia we wzajemnej komunikacji, które warto rozwiązać w czasie wzajemnej rozmowy. Może się jednak okazać, że ani Pani ani mąż nie jesteście dostatecznie gotowi na wzajemne przekazanie sobie uczciwych informacji, dlatego sugerowałbym właśnie pomoc specjalistyczną.

Pozdrawiam.