Masturbacja męża przy zdjęciach koleżanek

Witam serdecznie, Mam problem. Jestem od 6 lat w stałym związku (jestesmy juz małżeństwem) i odkryłam,ze mój maz zapisywał na komputerze zdjecia naszych koleżanek, przy ktorych sie masturbuje i wyobraża sobie z nimi seks. Jak byłam w ciazy to pozwalam mu na oglądanie filmów pornograficznych, no ale to juz lekka przesada :( nawet jak mielismy bardzo częste kontakty intymne to maz i tak znajdywal czas "dla siebie".Bywało, ze nie mógł mnie zaspokoić,bo juz był po orgazmie..Jestem załamana,co robić?

Dzień dobry.

Wydaje się, że odpowiadałem już na Pani inny post.
Jak wtedy przypuszczałem, Pani "przyzwolenie" na masturbację męża przy filmach pornograficznych, miało Panią uchronić przed seksem z nim (niezależnie od przyczyny, którą w tym wypadku była ciąża). Teraz natomiast chciałaby Pani, by mąż ponownie zajmował się Panią, co z kolei jest chyba trudnością dla niego, bo - jak wynika z opisu - znalazł inny, łatwiejszy sposób na rozładowywanie napięcia seksualnego.
W tej sytuacji najrozsądniej byłoby skorzystać z porady specjalisty, dlatego sugerowałbym konsultację psychologiczną, a najlepiej - seksuologiczną, podczas której wspólnie moglibyście przyjrzeć się swojemu związkowi oraz doprecyzować wzajemne oczekiwania i potrzeby. Seksualne również.

Pozdrawiam.