Nadmierne oglądanie treści pornograficznych a myśli o seksie z mężczyzną

Od kiedy pamiętam zawsze podniecały mnie i interesowały kobiety. Obecnie jestem w związku z kobietą. Ale przez długi czas oglądałem filmy pornograficzne różnego typu gejowskie również. Czuje nie odparta chęć masturbacji. Nie myślę o związku z facetem ale mam fantazje o seksie z facetami. Czy to że nadmiernie oglądałem treści pornograficzne może spowodować moją chęć seksu z facetem?

Aleksander Ropielewski

Bardzo mozliwe, że w wyniku oglądania homoseksualnych filmów pornograficznych odkrył Pan swoje ukryte skłonności seksualne. Trudno jest mi stwierdzić jednoznacznie czy filmy pornograficzne są faktycznie czynnikiem wyzwalającym, czy też jedną z pierwszych form objawienia się nieznanych dotychczas zainteresowań homoseksualnych.