Dlaczego partner oczekuje takiego seksu?

Po 10 latach związku mój chłopak zaproponował mi seks trójkąt z nim i z drugim chłopakiem. Tzw: 2m 1k. Jestem w szoku że, coś takiego przeszło mu na myśl. Odmówiłam mu, to później obrócił to w żart że to są tylko jego fantazje erotyczne które nie musimy koniecznie spełniać. Skoro takie rzeczy mu w głowie to znaczy że mu się znudziłam? czy chce spróbować innej kobiety czy mieć tylko pretekst do zerwania? Nie wiem co o tym myśleć? Zgodzić się na taką zabawę wbrew w sobie w rzeczywistości?
KOBIETA, 31 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

A dlaczego Pani myśli, że się mu znudziła? Przecież w pytaniu o trójkąt nie ma nic o Pani. On wykazał się ogromną odwagą i zaufaniem do Pani. Powiedział jakie ma fantazje i czego chciałby spróbować. Tam nie ma nic o Pani.... To jest Pani automatyczna myśl, że już się mu Pani nie podoba. A jedno nie potwierdza drugiego.

Proszę porozmawiać o tym z partnerem. Dodam również, że eksperymentowanie w związku, zwłaszcza w sferze seksualnej powoduje, że ludzie są bardziej usatysfakcjonowani, szczęśliwsi i bardziej ich to do siebie zbliża. Oczywiście wszystko za zgodą obu stron.