Chcę seksu grupowego - czy to normalne?

Od kilku miesięcy, odkąd narzeczona powiedziała mi, że podnieca ją podwójna penetracja na filmie porno, fascynuje mnie seks grupowy. Bardzo chciałbym spróbować z moją partnerką. Układu 2m + 1k. Nie przeszkadzało by mi, że ona kocha się na moich oczach z innym. Nie wiem czy to jest normalne. Nie wiem czy powiedzieć jej o moich odczuciach odnośnie trójkątów i czy starać się ją do tego przekonać, czy też starać się o tym przestać myśleć. Kochamy się często, przynajmniej raz dziennie, sporadycznie wykorzystując zabawki do wypełniania pustej dziurki. Proszę o poradę. Michał

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Sądzę, że powinien Pan porozmawiać z partnerką o swojej fantazji. Jeśli ona się zgodzi na taki układ, to możecie spróbować kochać się we trójkę.
Marzenia tego typu nie są niczym złym, ani dziwnym. Każdy człowiek ma swoje fantazje erotyczne. W związku dwóch osób nie jest ważne to, jak uprawiacie seks, tylko zgoda obojga na dany rodzaj współżycia. Jeśli Pana partnerka będzie miała ochotę spróbować seksu grupowego i Pan również, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wprowadzić plan w życie.

Pozdrawiam