Czy zgodzić się na seks w trójkącie?

Od pół roku spotykam się z dziewczyną. Jest ona moją drugą partnerką seksualną, ja mam 26 lat, ona 23. Jest dużo bardziej doświadczona seksualnie niż ja, ale mamy udane życie seksualne. Wyznała mi kiedyś, ze uprawiała seks w trójkącie z dwoma mężczyznami, i bardzo jej się to podobało. Najpierw mnie to oburzyło, a teraz myśl o tym bardzo mnie podnieca, i zastanawiam się czy by tego nie powtórzyć z nią. Czy jest to dobry pomysł? Czy dając jej znów takie doznanie usczęśliwie ją?

Pytanie, czy na pewno to Panu będzie odpowiadać? Realizacja pragnień jest ważna pod warunkiem, że zgadzają się na nią obydwie strony i obydwie czerpią z niej przyjemność. W przeciwnym wypadku poczucie winy, wstydu, braku satysfakcji, czy wręcz skrzywdzenia może zaburzyć relacje w parze.