Jak mogę odzyskać męża?

Jestesmy prawie 18 lat malzenstwem z dwojka samodzielnych dzieci. Od pół roku mielismy male zgrzyty przeczytalam po jego imprezie integracyjnej smsy jak pisal do kolezanki aniolku.. On stwierdzil ze to tylko sms ale zawiódł sie na mnie i stracil zaufanie. W miedzy czasie przyszla choroba i odsunęliśmy sie. W grudniu oznajmil ze do mnie nic nie czuje. Zrobil sie placzliwy i schudł. Śpimy osobno choć sporadczycznie uprawiamy seks ktory jest namiętny. Rozmawiac tez rozmawia ze mną i pomaga w obowiazkach domowych. Nie wiem jak go odzyskac

Dzień Dobry Pani:)

Dziękuję za zaufanie.

Z zaprezentowanej przez Panią relacji wnioskuję, że pojawił się u Państwa kryzys.

Warto byłoby rozważyć (w porozumieniu z Małżonkiem) terapię małżeńską, z jakiegoś powodu Państwo oddaliliście się od Siebie.

Pod okiem Specjalisty byłoby łatwiej zrozumieć Siebie i Swoje potrzeby.

Zapraszam do konsultacji via Skype/Messener.

Z życzeniami dla Państwa zwyczajnej pomyślności,

Irena Mielnik-Madej

irena.mielnik.madej@gmail.com

tel. 502 749 605