Czy partner ma poważne zamiary?

Jestem w zwiazku 8 lat i mój chłopak od 2 lat nie wie co do mnie czuje mówi że szkoda mu tych lat spędzonych wspólnie I że się przyzwyczaił gdy to pytam czy chce się rozstać to mówi że nie wie. Kiedyś mieliśmy wspólną plany ja od zawsze chciałam mieć rodzinę i on też zawsze mówił że też tego chce. Teraz jest tak że jakie kolwiem zadam mu pytanie jest odpowiedz albo może albo nie wiem, ja to mimo wszystko kocham. Chciałabym żeby on był ze mną szczery powiedział nie chce rodziny żony i dzieci twoja decyzja będziesz ze mną? On przestał też, że mną rozmawiać mówi że nie ma ochoty tak jak kiedyś rozmawiać. Woli wychodzić że znajomymi na imprezy żeby ze mną nie siedzieć. Nie mogę to zrozumieć. Czy on może czeka żebym to ja zerwała A nie on.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, mogę domniemać, że być może? wkradła się do Państwa relacji monotonia?

Być może warto byłoby rozważyć terapię par - jeśli Państwu nadal na Sobie zależy?
Do tego byłaby potrzeba szczerej/otwartej i nie oceniającej rozmowy z Partnerem, celem podjęcia optymalnej dla Państwa decyzji.

Fundamentalnym, byłoby by zadała Pani sobie Samej pytanie:
1. Jak czuje się Pani w tej relacji?
2. Czy czuje się Pani ważna/kochana?
3. Czy taki model relacji widziałaby Pani dla Siebie w przyszłości?

Samo, niestety nic się nie zadzieje - jest potrzeba podjęcia wysiłku, co dalej?
A czasami warto z wdzięcznością popatrzeć na swoją relację, z wdzięcznością ją zakończyć - po to by pójść dalej, bogatszą o doświadczenia.

Decyzja należy do Państwa.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do sesji konsultacyjnej online
(via Skype/via Messenger) lub telefonicznej.

Z przesłaniem dla Państwa Tego, Co jest Państwu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605