Jak mam poradzić sobie z odrzuceniem przez mężczyznę?

Dzień dobry ,mam 42 lata jestem po rozwodzie poznałam ostatnio mężczyznę dużo pisaliśmy że sobą i chyba go pokochałam on wie że jest mi nieobojetny ostatnio mi powiedział że poznał kogoś i ja kocha jestem załamana co mam robić

Dzień Dobry Pani:)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji domniemam, że to była relacja tylko online?
Zauroczyła się Pani osobowością Mężczyzny, który zakomunikował Pani, że zaangażował się w relację z inną Kobietą.
Napisała Pani, że jest z tego powodu "załamana".

Zachęcałabym Panią, by porozmawiała Pani o tym z Psychologiem, by nie pozostawała Pani sama w takim stanie emocjonalnym.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do sesji via Skype/via Messenger.

Z życzeniami dla Pani pomyślności oraz wartościowej relacji,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605