Co może być przyczyną mojej nerwowości?

Witam! Mam problem ze złością i nienawiścią do mojej siostry, bo siostra lubi żartować i kazała mnie szukać nowego chłopaka. Miałam uczucie silne wściekłości i nerwowości. Czasem płakałam ze złości. Od dzieciństwa zawsze jestem nerwowa. Co może być przyczyną? Proszę o odpowiedź..

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, warto byłoby udać się do Psychologa/Psychoterapeuty, celem konsultacji diagnostycznej
w Poradni Zdrowia Psychicznego - w ramach NFZ-tu albo prywatnie. Byłoby to dla Pani pomocne/wspierające w dotarciu/przepracowaniu prawdziwego źródła Pani silnych doznań emocjonalnych, które łączy Pani ze swoją Siostrą.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam na sesję online (via Skype).

Z życzeniami dla Pani dobrostanu,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605