Czy takie zachowanie u 25-latki jest normalne?

Witam, pisze tutaj 1 raz, ale mam pytanie... od zawsze tak mam, ze mam straszny „szacunek” do przedmiotów. W sensie jak ktoś powie ze jakaś dana rzecz jest beznadziejna to od razu robi mi się przykro i jestem smutna, może to się wydawać śmieszne ale nie wiem czy to normalne?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje pani za kontakt :)

Jest przyczyna i skutek tej przyczyny...

Warto byłoby umówić się na wizytę z Psychologiem, celem dotarcia do prawdziwego źródła przeżywania opisanych przez Panią doznań emocjonalnych.

Gdyby miała Pani życzenie konsultacji ze mną, zapraszam na sesję online - via Skype.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605