Co może być przyczyną takiej reakcji organizmu?

Dostałam od lekarza rodzinnego leki Imovane ułatwiające zasypianie. Przyjmuje go doraźnie, pół tabletki. Pierwsze dwie dawki mój organizm dobrze znosił jednak za 3 razem dostałam mocnego drżenia mięśni które ustąpiło po godzinie od wzięcia leku. Na ulotce drgawki nie są wymienione w działaniach ubocznych, jedynie w przypadku odstawienia u osób uzależnionych (to jednak wykluczam, poprzedni raz lek zayzwalam w odstępie kilkudniowym). Co może być przyczyną takiej reakcji organizmu? Czy może na to wpływać zażycie leku bez popicia wodą lub bardzo późna pora jego wzięcia?

Dzień Dobry Pani:)

Warto skonsultować Pani pytanie z Lekarzem, który zaordynował Pani leczenie.

Z mojej strony do rozważenia zwyczajna rozmowa z Psychologiem, celem dotarcia do źródła trudności z Pani zasypianiem.
Jeśli miałaby Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu online - via Skype.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605